07
lip

Zegary vintage

Muszę powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia; w starych, metalowych zegarach zakochałam się błyskawicznie i uważam, że powinny znaleźć się na ścianie u każdego miłośnika designu. Zegary vintage należą do dość wąskiej grupy przedmiotów, dekoracji, które dopasowują się do stylu pomieszczenia; będą doskonale prezentować się przede wszystkim w loftach oraz wnętrzach o nieco rustykalnym, wiejskim charakterze, ale możemy śmiało wybrać je także do eleganckich, nowoczesnych pomieszczeń lub pełnych chromowanych dodatków wnętrz w stylu New York Classic.
Osobiście uważam, że najlepiej wyglądają duże, metalowe zegary, które zajmują znaczną powierzchnię ściany; są wówczas niczym dzieło sztuki i w takim wydaniu najlepiej prezentują się w holach wejściowych, salonach i jadalniach, czyli tam, gdzie mogą być przede wszystkim podziwiane jako wspaniała dekoracja.
modern-living-room-nancy-heller-los-angeles-california-201311-3_1000-watermarked
Ensuite Bathroom

Jeżeli jesteście ciekawi gdzie można kupić niemal identyczne zegary, poniżej podaję adresy kilku sklepów; ceny wahają się, w zależności głównie od rozmiarów zegara, od 130 zł do ok. 600 zł.


 Do klasycznych wnętrz w stylu starej willi doskonale pasują z kolei zegary w drewnianych lub metalowych,  zdobionych ramach. Będą też świetnie prezentować się w bibliotekach oraz prowansalskich kuchniach.

A Dream Cottage
Home Library
Kitchens

Do kupienia m.in. w Fabryce Form


Na koniec mój wybór, zegar w starym stylu kupiony za ok 250 zł w sklepie z meblami kolonialnymi; jestem ciekawa jak Wam się podoba?

http---signatures.mylivesignature.com-54494-41-49A1A0029B809E153CB354EBE28BC75D