• tel:
  • +48 600 962 966
  • E-mail: poczta@midnightinteriors.pl

Projektowanie wnętrz – oferta


Oferta studia w zakresie projektowania wnętrz obejmuje:

 

– częściowe oraz pełne projekty wnętrz mieszkalnych – domy, mieszkania, apartamenty pokazowe;

– home staging – przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu;

– konsultacje projektowe, doradztwo (również na odległość).


W zależności od specyfiki wnętrza, Państwa potrzeb oraz budżetu oferujemy trzy warianty projektowe. Prosimy jednak pamiętać, iż stanowią one jedynie poglądową koncepcję i bardzo ogólną wizję współpracy, ponieważ za każdym razem zarówno zakres prac, jak i sam projekt wyceniane są indywidualnie. Propozycje te z pewnością jednak pomogą Państwu w ocenie realnych potrzeb, możliwości oraz oczekiwań wobec studia projektowego.

 

I. PROJEKT KONCEPCYJNY

 

Jest to projekt, który przedstawi Państwu najbardziej funkcjonalny rozkład przestrzenny danego wnętrza oraz koncepcję jego aranżacji.

 

Zawiera:

– rzut inwentaryzacyjny

– 3 propozycje układu funkcjonalnego (do wyboru)

– projekt ewentualnych dobudów/wyburzeń

– projekt elektryki i oświetlenia

– projekt hydrauliki i c.o.

– a także ogólną koncepcję kolorystyczną i wykończeniową w postaci moodboardów i kolarzy.

Jest to opcja dla tych z Państwa, którzy chcą i mają możliwość wprowadzenia zmian technicznych do zakupionego mieszkania lub domu. Projekt nie zawiera wizualizacji, nie wskazuje również na żadne konkretne elementy wyposażenia czy wykończenia, obrazuje jedynie ogólną aranżację.

 

II. PROJEKT KOMPLEKSOWY (WYKONAWCZY)

 

Jest to pełny projekt wnętrza, na który składa się dokumentacja dla wykonawców, wykaz umeblowania, dodatków i materiałów, kosztorys oraz wizualizacje 3D.

 

Rysunki, jakie Państwo dostajecie to:

– rzut inwentaryzacyjny

– projekt ewentualnych dobudów i wyburzeń

– 3 propozycje układu funkcjonalnego (do wyboru)

– projekt elektryki i oświetlenia

– projekt hydrauliki i c.o.

– projekt sufitów podwieszanych

– projekt podłóg

– projekt mebli na wymiar (zabudowa kuchni, łazienek, szafy)

– projekt elementów dekoracyjnych

– rozwinięcia ścian

 

Oprócz tego dobieramy oczywiście kolory ścian, okładziny, materiały wykończeniowe, wybieramy meble, oprawy oświetleniowe i dodatki. Do projektu dołączony jest również kosztorys w postaci listy zakupów z wyceną oraz wykaz ilości materiałów do kupienia. Całe zaprojektowane wnętrze ujęte jest oczywiście na realistycznych wizualizacjach 3D.

 

III. PROJEKT KOMPLEKSOWY Z NADZOREM

 

W tym przypadku obejmujemy pełnym nadzorem realizację projektu na terenie inwestycji. Pozostajemy wówczas do dyspozycji zarówno Państwa, jak i ekip wykonawczych przez cały okres trwania prac nad realizacją projektu.

 

Nadzór autorski sprawowany przez projektanta obejmuje:

 

– koordynację ekip remontowo-budowlanych oraz montażowych;

– dokonywanie i nadzorowanie zamówień w imieniu i na rzecz Inwestora, w tym zbieranie ofert cenowych od dostawców, wysyłanie faktur do opłacenia oraz kwestie logistyczne związane z dostawami materiałów na budowę (umawianie terminów dostaw kurierów itp.)

– kontrolę wykonywania prac zgodnie z projektem, w tym uzgadnianie możliwości wprowadzania rozwiązań zamiennych w stosunku do tych przewidzianych pierwotnie w projekcie.  

Projektant samodzielne decyduje o intensywności oraz przedziałach czasowych kontroli wykonywania prac bezpośrednio w remontowanym obiekcie.