• tel:
  • +48 600 962 966
  • E-mail: poczta@midnightinteriors.pl

Projektowanie wnętrz – oferta


Oferta studia w zakresie projektowania wnętrz obejmuje:

 

– częściowe oraz pełne projekty wnętrz mieszkalnych – domy, mieszkania, apartamenty pokazowe;

– home staging – przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu;

– konsultacje projektowe, doradztwo (również na odległość).


W zależności od specyfiki wnętrza, Państwa potrzeb oraz budżetu oferujemy trzy warianty projektowe. Prosimy jednak pamiętać, iż stanowią one jedynie poglądową koncepcję i bardzo ogólną wizję współpracy, ponieważ za każdym razem zarówno zakres prac, jak i sam projekt wyceniane są indywidualnie. Propozycje te z pewnością jednak pomogą Państwu w ocenie realnych potrzeb, możliwości oraz oczekiwań wobec studia projektowego.

 

I. Projekt koncepcyjny – zmiany deweloperskie

 

Jest to projekt, który przedstawi Państwu najbardziej funkcjonalny rozkład przestrzenny danego wnętrza oraz koncepcję jego aranżacji. Zawiera 3 propozycje układu funkcjonalnego (do wyboru), projekt elektryki i oświetlenia, projekt hydrauliki i c.o., a także ogólną koncepcję kolorystyczną i wykończeniową w postaci moodboardów i kolarzy. Jest to opcja dla tych z Państwa, którzy chcą i mają możliwość wprowadzenia zmian technicznych do zakupionego mieszkania lub domu. Projekt nie zawiera wizualizacji, nie wskazuje również na żadne konkretne elementy wyposażenia czy wykończenia, obrazuje jedynie ogólną aranżację.

 

II. Projekt kompleksowy

 

Jest to pełny projekt wnętrza, na który składa się dokumentacja dla wykonawców, wykaz umeblowania, dodatków i materiałów oraz wizualizacje 3D. Rysunki, jakie Państwo dostajecie to 3 propozycje układu funkcjonalnego (do wyboru), projekt elektryki i oświetlenia, projekt hydrauliki i c.o., projekt podłóg, mebli na wymiar (zabudowa kuchni, łazienek, szafy) oraz projekt elementów dekoracyjnych. Oprócz tego dobieramy oczywiście kolory ścian, okładziny, materiały na podłogi, wybieramy meble, oprawy oświetleniowe i dodatki.

 

III. Projekt kompleksowy z nadzorem

 

W tym przypadku obejmujemy pełnym nadzorem realizację projektu na terenie inwestycji. Pozostajemy wówczas do dyspozycji zarówno Państwa, jak i ekip wykonawczych przez cały okres trwania prac nad realizacją projektu.