• tel:
  • +48 600 962 966
  • E-mail: poczta@midnightinteriors.pl

Jest to propozycja dla tych z Was, którzy potrzebują nie tylko kompleksowego projektu wnętrza, ale również pomocy przy jego realizacji. Otrzymujecie od nas dokumentację dla wykonawców, wizualizacje, kosztorys z listą zakupową oraz nadzór projektanta na miejscu inwestycji.

 

Projekt wykonawczy obejmuje:

 

– rzut inwentaryzacyjny

– projekt ewentualnych dobudów i wyburzeń

– 2-3 propozycje układu funkcjonalnego (do wyboru)

– projekt elektryki i oświetlenia

– projekt hydrauliki i c.o.

– projekt sufitów podwieszanych

– projekt podłóg

– projekt mebli na wymiar (zabudowa kuchni, łazienek, szafy)

– projekt elementów dekoracyjnych

– rozwinięcia ścian

 

Dobieramy również kolory ścian, okładziny, materiały wykończeniowe, wybieramy meble, oprawy oświetleniowe i dodatki. Do projektu dołączamy kosztorys w postaci listy zakupów z wyceną oraz wykaz ilości materiałów do kupienia. Całe zaprojektowane wnętrze ujęte jest oczywiście na realistycznych wizualizacjach 3D.

 

Nadzór autorski sprawowany przez projektanta obejmuje:

– koordynację ekip remontowo-budowlanych oraz montażowych;

– dokonywanie i nadzorowanie zamówień w imieniu i na rzecz Inwestora, w tym zbieranie ofert cenowych od dostawców, wysyłanie faktur do opłacenia oraz kwestie logistyczne związane z dostawami materiałów na budowę (umawianie terminów dostaw kurierów itp.)

– kontrolę wykonywania prac zgodnie z projektem, w tym uzgadnianie możliwości wprowadzania rozwiązań zamiennych w stosunku do tych przewidzianych pierwotnie w projekcie.