• tel:
  • +48 600 962 966
  • E-mail: poczta@midnightinteriors.pl

O mnie


Midnight Interiors powstało z pasji do pięknych wnętrz oraz chęci tworzenia przestrzeni ponadczasowych i eleganckich.  Jest to miejsce, w którym spotykają się różne wizje, w którym nowoczesność przeplata się z historią, kolory współgrają z otoczeniem, żaden mebel nie jest przypadkowy, a wszystkie elementy wnętrza, skupione wokół wyrazistej koncepcji, tworzą spójną, harmonijną całość.

 

W moich aranżacjach królują meble i dodatki; zabudowy proponuję tylko tam, gdzie jest to naprawdę konieczne, ponieważ uważam, że żadna, nawet najlepiej wykonana zabudowa nie nada wnętrzu głębi, charakteru i stylu.


Tworzenie pięknych wnętrz to moja pasja i dająca wiele satysfakcji praca. Z tego zamiłowania w 2015 r. powstał blog, a niedługo później studio projektowe. Sama jestem absolwentką  Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej; skończyłam także Aranżację i Projektowanie Wnętrz w Instytucie Edukacji i Kreatywności Educoncept.

 

Uważam, że idealne wnętrze to takie, które zachwyca, przyciąga i sprawia, że chcemy w nim zostać. Łączy w sobie funkcjonalność, elegancję i spokój – takie wnętrza znajdziecie Państwo na blogu i w studiu Midnight Interiors.

Pracownia mieści się w Grodzisku Mazowieckim, działamy na terenie całej Polski.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Katarzyna Walczak-Zielińska