• tel:
  • +48 600 962 966
  • E-mail: poczta@midnightinteriors.pl

Metamorfozy i dekoracje wnętrz – oferta

Jest to oferta idealna dla tych z Państwa, którzy chcą odmienić, odświeżyć swoje wnętrze, nadać mu nowego charakteru, stylu, nowej kolorystyki. W tym wypadku nie jest konieczny projekt, nie wprowadzamy żadnych zmian w układzie pomieszczeń ani instalacjach, ale na pewno niezbędne jest jedno lub kilka spotkań, szczera rozmowa i otwarcie się na nowe możliwości, dodatki, odcienie i materiały. Dokonujemy dla Państwa doboru wyposażenia, mebli, sprzętów oraz elementów wykończeniowych. Za każdym razem zakres prac ustalany jest indywidualnie, ale ofertę opieramy na dwóch opcjach współpracy, w zależności od specyfiki danego wnętrza, powierzchni oraz wymagań klientów:

 

I. KONSULTACJA

 

Spotkanie z projektantem, podczas którego przedstawiamy Państwu propozycję zmian w aranżacji wnętrza, dobieramy kolory, dodatki i meble. Na rozmowę przyjeżdżamy z próbnikami oraz katalogami, aby maksymalnie ułatwić Państwu podjęcie decyzji jaki materiał lub kolor będzie idealny dla Waszego wnętrza. Wszystkie zaproponowane produkty, meble i dodatki są następnie (w ciągu kolejnych 2-3 dni) wysyłane do Państwa drogą mailową, ze wskazaniem miejsca zakupu, ceny oraz innych niezbędnych informacji.

Konsultacja nie obejmuje wizyt z projektantem w sklepach/showroomach z wyposażeniem ani nadzoru autorskiego nad wykonaniem aranżacji.

 

II. METAMORFOZA WNĘTRZA

 

Jest to bardziej rozbudowana propozycja współpracy, obejmująca nie tylko konsultacje, dobór wyposażenia i doradztwo, ale także udział projektanta w realizacji. W tym wypadku zapewniamy Państwu co najmniej kilka spotkań, wspólne wizyty w sklepach z wyposażeniem oraz wykonanie i nadzór autorski. Wycena przeprowadzana jest indywidualnie.

 

Zapraszamy do współpracy również wnętrza komercyjne, sklepy, hotele i restauracje – przygotujemy dla Państwa aranżacje świąteczne, sezonowe, a także okazjonalne. Dekorujemy wnętrza na rozmaite wydarzenia, śluby, chrzciny czy komunie, spotkania firmowe oraz świąteczne.