Warning: Undefined variable $days_limits in /home/platne/serwer19562/public_html/midnightinteriors.pl/wp-content/plugins/booking-ultra-pro/classes/bookingultra.class.php on line 1230
Etapy współpracy czyli jak pracujemy – Midnight Interiors
  • tel:
  • +48 600 962 966
  • E-mail: poczta@midnightinteriors.pl

W naszym Studiu od idealnego projektu dzieli Cię zaledwie kilka kroków

Pierwsze spotkanie służy przede wszystkim poznaniu się;  Wy dowiadujecie się kim jesteśmy, jak działamy, jak wyglądają warunki współpracy. Dla nas jest to okazja do wstępnego zapoznania się z Waszą koncepcją wnętrza, z pomysłami. Jeżeli macie ze sobą plany, możemy już rozrysować położenie niektórych elementów, omówić kolorystykę, zakres prac itp. Dla nas ważne jest aby podczas pierwszego spotkania przekazać Wam jak najwięcej informacji o Studiu, naszych aranżacjach oraz o tym jak pracujemy.

Drugi krok to formularz ze szczegółowymi pytaniami dotyczącymi idealnego wnętrza:) Dzięki Waszym odpowiedziom wiemy jak wyobrażacie sobie swój nowy dom, wiemy co lubicie, a czego nie, tworzymy paletę kolorów i materiałów, ustalamy budżet. Na podstawie formularza tworzymy brief, czyli wszystkie wytyczne, które stanowią bazę dla projektu oraz moodboard, który pokazuje ogólną koncepcję kolorystyczną i stylową wnętrza. Jeżeli istnieje taka możliwość dokonujemy również pomiarów na miejscu inwestycji.

Następnie przedstawiamy 2-3 propozycje układu funkcjonalnego, czyli nasze pomysły na aranżację przestrzeni. Spośród nich wybieracie jeden, który najbardziej Wam odpowiada i spełnia wszystkie oczekiwania. Na tym etapie zachęcamy również do spotkań, wspólnego odwiedzania sklepów i showroomów, oglądania próbek oraz wzorników. Jest to najlepszy, a często jedyny sposób na wybranie tkanin, materiałów wykończeniowych, mebli, dekoracji czy kolorów. Jedno lub dwa takie spotkania są najczęściej wliczone w cenę projektu.

Na bazie wybranego układu funkcjonalnego oraz na podstawie ustalonych już wcześniej wytycznych, tworzymy wirtualny model wnętrza oraz wizualizacje 3D.

Po zaakceptowaniu wizualizacji powstaje cała dokumentacja techniczna przeznaczona dla ekip wykonawczych. Składają się na nią m.in. rysunki elektryki, mebli na wymiar, sufitów podwieszanych, oświetlenia i wiele innych. Dokumentację uzupełnia kosztorys oraz lista zakupowa, czyli wykaz wszystkich zaproponowanych w projekcie mebli, materiałów i dodatków, z wyszczególnieniem ilości, ceny oraz miejsca zakupu.

Jeżeli wybierzecie projekt kompleksowy z nadzorem, obejmujemy opieką projektanta wszelkie prace związane z realizacją projektu na miejscu inwestycji. Monitorujemy ekipy wykończeniowe, sprawdzamy postęp prac, zamawiamy materiały, koordynujemy i odbieramy dostawy, jednym słowem dbamy o to aby wnętrze, które zobaczyliście na wizualizacji wyglądało tak samo dobrze (a nawet lepiej:) w rzeczywistości.