• Tel: +48 600 962 966
  • E-mail: poczta@midnightinteriors.pl

Etapy współpracy


  • Pierwsze spotkanie służy przede wszystkim poznaniu się;  Państwo dowiadują się kim jesteśmy, jak działamy, jak wyglądają warunki współpracy. Dla nas jest to okazja do zapoznania się z Państwa koncepcją danej przestrzeni, z wizją wnętrza, z pomysłami. Jeżeli mają Państwo ze sobą plany, możemy wstępnie rozrysować położenie ewentualnych elementów, omówić kolorystykę, zakres prac itp. Ważne jest dla nas aby podczas takiego spotkania przekazać Państwu jak najwięcej informacji o firmie i naszych stylizacjach, tak aby mogli Państwo zdecydować czy jesteśmy tym, czego szukacie.

  • Jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę, na drugie spotkanie, o ile to możliwe, umawiamy się we wnętrzu, które ma zostać zaprojektowane. Zwykle przedstawiamy już Państwu moodboard, który zobrazuje ogólną koncepcję kolorystyczną, materiałową oraz wskaże styl umeblowania, jaki najbardziej Państwu odpowiada. W kolejnym etapie ustalamy budżet, zakres prac, podpisujemy umowę. Następnie wykonywana jest  inwentaryzacja wnętrza oraz tworzona dokumentacja fotograficzna, a po kilku dniach dostajecie Państwo 2-3 propozycje układu funkcjonalnego 2D (przedstawia on rozmieszczenie ścian oraz pomieszczeń, a także mebli i wyposażenia). Po wspólnej dyskusji, ewentualnych zmianach i rozważeniu wszystkich argumentów, wybieracie Państwo wariant, który najbardziej Wam odpowiada i spełnia wszystkie oczekiwania wobec danej przestrzeni.

  • Bardzo zachęcamy, aby kolejne spotkanie bądź spotkania odbywały się w rozmaitych showroomach wnętrzarskich, gdzie, oprócz przygotowanych przez nas prezentacji z inspiracjami oraz propozycjami kolorystycznymi i materiałowymi, będą Państwo mogli sami zobaczyć i dotknąć niezliczonej ilości próbników tkanin, obić, drewna, tapet, wszelkich materiałów wykończeniowych, a także obejrzeć meble i dodatki w różnych stylach. Krok ten służy przede wszystkim zawężeniu koncepcji wnętrza, jego kolorystyki, charakteru oraz detali wyposażenia. Na podstawie wybranego przez Państwa rozwiązania funkcjonalnego, kolorystycznego i materiałowego, a także w oparciu o ustalony wcześniej zakres prac, przechodzimy do tworzenia konkretnego projektu, wyboru wszystkich elementów wyposażenia i wykończenia, przedstawiamy fotorealistyczne wizualizacje, a w kolejnym etapie nadzorujemy realizację.